Aktywnie dla autyzmu

Wydarzenie

W najbliższą sobotę w pruszkowskiej szkole podstawowej nr 8 odbędzie się rodzinna impreza połączona ze zbiórką dla podopiecznych Fundacji Toto Animo.

Nie zabraknie atrakcji dla dużych i małych. W programie m.in. zajęcia sportowe, zajęcia gimnastyczne dla dzieci, loteria fantowa, kącik plastyczny, kawiarenka, gdzie będzie można napić się herbaty i kawy, spróbować domowych wypieków. W czasie trwania imprezy będzie można wesprzeć Fundację Toto Animo. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zajęcia terapeutyczne dla osób z autyzmem.

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Wspólnie Pruszków Rozwijamy we współpracy z Fitfreakmom Martą Matyldą Moszczyńską oraz Taekwondo RONIN Pruszków. Impreza odbędzie się w sobotę, 23 marca, w godz. 14.00-18.00 w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Obrońców Pokoju.

Patronem medialnym wydarzenia są portal i gazeta WPR24.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.