Aga Zaryan odwiedzi Pruszków

Koncert

Dobra informacja dla miłośników muzyki na żywo. Jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek jazzowych, Aga Zaryan, wystąpi w Pruszkowie. Koncert w lutym, a bilety do nabycia już teraz.

Fanom jazzu Aga Zaryan jest doskonale znana. Tym, którzy nie kojarzą dobrze jej nazwiska, ale cenią sobie dobrą muzykę na żywo, śmiało można polecić kupno biletu nawet w ciemno. – Artystka przybliża współczesnej publiczności to, co najlepsze w jazzie, kontynuując tradycję takich artystów, jak Shirley Horn, Carmen McRea i Joni Mitchell. Jest pierwszą oraz jedyną polską wokalistką, której płyty ukazują się nakładem legendarnej wytwórni Blue Note Records z Manhattanu – zaznaczają organizatorzy koncertu w pruszkowskim Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego.

– Wyróżnia ją indywidualny styl i podejście do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania oraz ciepłym matowym tonem głosu. Wokalistka nagrała osiem albumów, w tym złoty, platynowe i multiplatynowe – dodają.

Koncert w MSHM w Pruszkowie odbędzie się w czwartek, 8 lutego, o godz. 20.00. Bilety w cenie 50 zł. do nabycia w kasie Muzeum.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.