„Kuchenne Rewolucje” w naszym regionie

Region

Magda Gessler, znana restauratorka i gwiazda programu telewizyjnego, przeprowadza kuchenna rewolucję w jednej z restauracji w Komorowie. Dziś mają zakończyć się zdjęcia do produkcji.

Gdy właścicielom restauracji potrzebna jest pomoc, pojawia się ona – Magda Gessler. W ramach „Kuchennych Rewolucji” w ciągu zaledwie czterech dni potrafi zmienić wystrój, kartę a niekiedy samych właścicieli. O pomoc proszą restauracje z całej Polski, a program na antenie TVN śledzą rzesze fanów. Restauratorka przyznaje, że dewizą programu jest niszcz i buduj.

Co ciekawe Magda Gessler w ostatnich dniach odwiedziła również nasz region. Na swoim profilu na facebooku 8 grudnia udostępniła swoje zdjęcie na tle przystanku WKD Komorów. – Tu mieszkałam z dziadkami, tu się wychowywałam do szóstego roku życia – napisała Gessler. Jednak to niejedyna oznaka jej obecności w regionie. Gessler odwiedziła również pruszkowską restaurację Fabrizio Italian Bar, którą przedstawiła jako wzór do naśladowania.

Mieszkańcy z naszego regionu zaczęli się zastanawiać czy „Kuchenne Rewolucje” są prowadzone w którejś z lokalnych restauracji, a jeśli tak to w jakiej? Udało się nam ustalić co restauratorka robi w naszej okolicy. Magda Gessler przeprowadza rewolucję w Karczmie u Wiencka w Komorowie. – Potwierdzamy, to u nas kręcony jest ten program. Dziś jest ostatni dzień nagrań – poinformowała nas Marzena Wiensko, właścicielka karczmy. Póki co nie chce zdradzać szczegółów rewolucji, ale niebawem wszyscy będą mogli się przekonać jakie przyniosła efekty.

Na emisję programu trzeba będzie poczekać nieco dłużej. – Materiał zostanie wyemitowany prawdopodobnie w marcu przyszłego roku – zaznacza Marzena Wiensko.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.