Ksiądz składał propozycje seksualne nastolatkom?

Region

W mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że ksiądz, który przed laty służył w jednej z pruszkowskich parafii, składał propozycje seksualne nastoletnim chłopcom.

Doniesienia opublikował Zbigniew Stonoga, kontrowersyjny biznesmen, znany z aktywności w mediach społecznościowych. Według niego ksiądz z parafii w Starych Babicach miał składać nastolatkom propozycje seksualne. Duchowny, o którym mowa, kilka lat temu (po roku 2000) służył w parafii pod wezwaniem św. Józefa w Pruszkowie, uczył też religii w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych przy ul. Gomulińskiego 2.

Według Stonogi ksiądz Robert R. miał publikować w internecie ogłoszenia, w których proponował nastolatkom seks. Zbigniew Stonoga twierdzi, że wiadomość o bulwersujących praktykach księdza otrzymał drogą mailową od dzieci ze Starych Babic.

O wyjaśnienia w tej sprawie zwróciliśmy się do Komendy Stołecznej Policji. – Na podstawie doniesień medialnych, bo tylko na takich możemy się opierać, wszczęliśmy czynności sprawdzające. Komendant z jednostki dla powiatu warszawskiego-zachodniego prowadzi tę sprawę pod nadzorem prokuratury w Pruszkowie – mówi nam podinsp. Magdalena Bieniak.

Cała sprawa dokładnie opisana jest na stronie www.zbigniewstonoga.eu (TUTAJ). Zamieszczone tam materiały przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Od redakcji dodamy, że także o mocnych nerwach…

ZOBACZ TEŻ DALSZY CIĄG TEMATU: Ks. Robert R. wytoczy Stonodze proces za zniesławienie?

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.