Król zapiekanek gotowy do ataku Waszych kubków smakowych

Pruszków

Miłośnicy zapiekanek w końcu dostaną to czego chcieli! Nawet 30 cm bułka, świeże i zdrowe dodatki, naturalne sosy, wyjątkowe sery... A to wszystko w Pruszkowskich Zapieksach, które otworzą podwoje już 30 sierpnia. Gdzie? Przy ul. Kraszewskiego 28a w Pruszkowie.

Można to powiedzieć szczerze i otwarcie, że obecnie na mieście próżno szukać choćby dobrej zapiekanki. A przecież nikt nie chce płacić za przeciętność. Oczekujemy czegoś więcej niż marnej jakości bułki, posypanej byle jakim serem i tak dużej ilości dodatków, że nasze mamy wyrzucają większe okruchy do zlewu… Ale zmieni się to niebawem. W najbliższą środę o godz. 12.00 otwarte zostaną Pruszkowskie Zapieksy!

Zatem co powiecie na chrupiące lokalne pieczywo, naturalne sosy i nie jeden a pięć gatunków sera, świeżutkie dodatki oraz kilkanaście świetnie skomponowanych propozycji zapiekanek… Aż cieknie ślinka, prawda? Wasze kubki smakowe z pewnością zostaną zaspokojone, bo w Pruszkowskich Zapieksach będziecie mogli również tworzyć własne kompozycje. Do wyboru będziecie mieli pieczywo o długości 15 i 30 cm. 

Oferujemy wybór od wersji klasycznych zapiekanek po mięsne, rybne, a nawet wegetariańskie. Zadbaliśmy o to, by nie było kulinarnej nudy. Wśród dodatków znajdziecie m.in. jalapeño, rukole, szczypior, szpinak, tuńczyka, sery feta, pleśniowy lazur czy naszego tradycyjnego oscypka. Ale będzie pysznie!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.