Kręć kilometry dla swojego miasta

Region

Trwa kolejna już edycja kampanii społecznej „Kręć kilometry”. Do zabawy włączyli się mieszkańcy z okolicznych miejscowości. Ty również możesz walczyć o nagrody dla swojego miasta.

Biegasz, jeździsz na rowerze, dużo spacerujesz? Pływasz kajakiem, jeździsz na rolkach lub uwielbiasz nordic walking? A może chcesz się w końcu ruszyć z kanapy ale brakuje ci motywacji? Pobierz aplikację „Kręć kilometry” i pokonuj swoje rekordy. Każdy kilometr się liczy.

Kampania społeczna„Kręć kilometry” jest organizowana przez fundacje Allegro All for Planet. Zabawa promuje głównie jazdę na rowerze. Na uznanie mogą również liczyć wszyscy, którzy wolny czas, zamiast przed telewizorem, spędzają aktywnie na świeżym powietrzu: biegając, spacerując, uprawiając nordic walking czy właśnie jeżdżąc na rowerze.

Profity z udziału w akcji mogą zyskać wszyscy. Dla uczestników przygotowano ciekawe nagrody, a dla miast… Nie tym razem nie stojaki rowerowe a event technologiczny. – W tym roku nie gorąca 20, a tylko 5 miast zdobędzie główną nagrodę, którą jest event technologiczny. Event technologiczny to idealny sposób na spędzenie czasu z rodziną. Miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pokażemy ci fascynujący świat inżynierów, programistów i naukowców! Poczujesz na własnej skórze, jak nauka zmienia nasze życie i złapiesz technologicznego bakcyla! – zachęcają organizatorzy akcji.

Warto dodać, że niektórzy już kręcą kilometry. W rankingu Grodzisk Mazowiecki jest na 11. pozycji i ma przejechanych prawie 86 tys km. 14,6 tys km ma na swoim koncie Pruszków i zajmuje 58. lokatę. Milanówek zajmuje 153. miejsce z przejechanymi 3,6 tys km. Brwinów na swoim koncie ma 1,6 tys. km i zajmuje 242. miejsce. Raszyn uzyskał 287. lokatę z  1190 km. W ogonie stawki znalazły się Piastów na 456. pozycji z przejechanymi 468 km, Michałowice, które zgromadziły 321 km i zajmują 497. miejsce. Na szarym końcu (703. miejsce) znalazł się Nadarzyn, dla którego przejechano zaledwie 44 km.

Zabawa trwa a szanse na nagrody ma jeszcze każdy. Wystarczy tylko kręcić kilometry!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.