Krav Maga Junior- wygraj karnet na zajęcia! [WYNIKI]

Pruszków

Celem zajęć Krav Maga jest nauka samoobrony. Każdy, niezależnie od wieku, może spróbować swoich sił. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa karnety na zajęcia Krav Maga Junior w Pruszkowie.

Krav Maga nie jest sportem walki w tradycyjnym rozumieniu. To system, który z założenia służy samoobronie. Należy podkreślić, że w krav maga nie odbywają się zawody, co nie rodzi dodatkowej presji. Każdy uczy się technik we własnym tempie. Systematyczna praca i poświęcenie się treningom zawsze przynosi efekty.

Dzięki zajęciom Krav Maga każdy jest w stanie przygotować się do szybkiego podejmowania decyzji o ataku bądź obronie w przypadku starcia fizycznego. Treningi uczą również umiejętności opanowania emocji i stresu. Celem ćwiczeń jest także budowanie pewności siebie oraz wiary we własne umiejętności. Dodatkowo kluczowe jest zobowiązane do przestrzegania reguł, szacunek dla partnerów i trenera oraz troska o swoje ciało i własny rozwój.

Krav Maga to dobry pomysł na aktywność także dla dzieci. Jak podkreślają instruktorzy, najmłodsi dzięki treningom stają się bardziej otwarci na znajomości, poprawiają relacje z otoczeniem, a zarazem potrafią wyznaczyć granicę i bronią jej.

Zajęcia Krav Maga odbywają się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Topolowej 10 w Pruszkowie. Treningi podzielone są na kategorie wiekowe. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby zajęcia były rodzinne. Można zapisać dziecko na treningi i również samemu skorzystać z oferty. Warto podkreślić, że już 2 marca o godzinie 17.30 odbędzie się pierwszy darmowy trening próbny.

Tymczasem specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs! Do wygrania są dwa miesięczne karnety zajęcia Krav Maga Junior (7-15 lat). Co trzeba zrobić aby je zgarnąć? Zasady są proste, liczy się zręczność, szybkość i szczęście. Wygrają dwie osoby, które 26 lutego (piątek) jako pierwsze o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule maila należy wpisać „Krav Maga”, natomiast w treści podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Zapraszamy do zabawy!

WYNIKI:

Andrzej Rokicki
Małgorzata Sulka

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.