Kradzież rowerów w Regułach

Reguły

Choć sezon rowerowy nie rozpoczął się jeszcze na dobre, to mamy już pierwsze przypadki kradzieży jednośladów. Z jednej z posesji przy ul. Prusa w Regułach zniknęły w minioną środę dwa rowery.

O sprawie poinformowała nas poszkodowana mieszkanka Reguł. – Ktoś wszedł bezprawnie   na posesję i wyprowadził dwa rowery: jeden zielony Avenger (należący do syna) i drugi srebrny Merida, który miał przyczepiony czarny fotelik dziecięcy – relacjonowała.

Według niej kradzieży połączonych z wtargnięciem na prywatne działki miało być więcej. Z pytaniem czy mamy do czynienia z serią zwróciliśmy się do pruszkowskich policjantów. – Potwierdzam przypadek, który miał miejsce przy ulicy Prusa i zniknięcie dwóch rowerów – mówi asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.  Ile takich przypadków było w Regułach? – To jedyne zgłoszenie jakie otrzymaliśmy. Mogło być ich więcej, ale być może poszkodowani nie zdecydowali się poinformować nas o tym – wyjaśnia asp. Kańka.

Policja apeluje, aby nie bagatelizować takich zdarzeń i przekazać informacje o nich najbliższej komendzie. Pomóc mogą także czytelnicy wpr24.pl. Poniżej publikujemy zdjęcia skradzionych rowerów. Jeśli ktokolwiek może pomóc w ich odzyskaniu, proszony jest o kontakt z pruszkowską jednostką.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.