Korki od samego rana

Janki

Czwartkowy poranek jest niezwykle trudny dla kierowców poruszających się przez Janki i Sękocin. Tworzą się ogromne korki.

Kierowcy wiedzą, że w związku z budową trasy S8 muszą przyzwyczaić się do utrudnień. Nikogo nie dziwi, że każdego dnia około godziny 16.00 na al. Krakowskiej tworzą się ogromne korki, które ciągną się przez Janki i Sękocin. W związku z tym dla wielu osób powrót do domu znacząco wydłuża się. Jednak czwartek zaskoczył wszystkich.

Od samego rana trzeba stać w korku i czekać kilkanaście minut, aby przejechać przez rondo w Sękocinie, jednak nie kończy to problemu. Poruszający się w kierunku Krakowa muszą uzbroić się w cierpliwość. Poranek był również trudny dla dzieci oczekujących na autobus szkolny. Maluchy czekały na mrozie i wypatrywały, kiedy nadjedzie autokar. Również poruszających się komunikacją miejską do Warszawy muszą mieć na uwadze fakt, że autobusy jeżdżą z lekkim poślizgiem.

Główną przyczyną porannych korków w Jankach jest trwająca budowa trasy S8. Potwierdza to policja. – Nie zanotowaliśmy żadnej kolizji w tamtym rejonie. Na trasie Janki-Magdalenka trwają prace drogowe związane z budową trasy S8. To główny powód utrudnień drogowych – wyjaśnia asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.