Konwencja Roberta Bąkiewicza za nami

Wybory 2018

W czwartkowy wieczór w Spółdzielczym Domu Kultury w Pruszkowie odbyła się konwencja wyborcza kandydata na prezydenta Pruszkowa Roberta Bąkiewicza.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 19.00 . Na początku zaprezentował się sam Robert Bąkiewicz przedstawiając pokrótce swoje dokonania. Następnie zaprezentowano kandydatów startujących do rad miasta i powiatu z list KWW Stowarzyszenie Narodowo-Patriotyczne Pruszków. Kolejnym punktem programu były wystąpienia zaproszonych gości i ekspertów m.in. Krzysztofa Bosaka z Ruchu Narodowego.

Następnie Robert Bąkiewicz przedstawił swój program. – Postuluje wprowadzenie darmowego transportu miejskiego, dlatego że miasto i tak dokłada duże środki do transportu a z dużej strony odciąży to zakorkowane drogi. Pruszków jest źle skomunikowany jeśli chodzi o te części, które są przecięte linią kolejową. Chcemy doprowadzić do budowy kolejnych przepraw. Myślę, że jest możliwość stworzenia kolejnych przejazdów kolejowych m.in. w rejonie ulic Majowej i 3 Maja – wyliczał na konwencji Robert Bąkiewicz.

Wśród kolejnych pomysłów pojawiły się również takie punkty jak budowa nowych parkingów w rejonie centrum Pruszkowa (ul. Prusa i al. Wojska Polskiego) oraz WKD; budowa żłobka, modernizacja zabudowy komunalnej, stworzenie biuro obsługi interesanta i wiele innych. – Proponujemy również progresywne becikowe, które będzie zależało od liczby dzieci, miejsca zamieszkania – poinformował na konwencji kandydat na prezydenta Pruszkowa.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.