Konkurs: wygraj bilety na Neo-Nówkę

Grodzisk Maz.

Znana formacja kabaretowa Neo-Nówka odwiedzi Grodzisk Mazowiecki z okazji 15-lecia działalności. Wspólnie z organizatorami występu przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników, w którym do wygrania są bilety na przedstawienie.

Kabaret wywodzący się z Wrocławia tworzą: Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki. Polską publikę bawią już od 15 lat. Przez ten czas zdobyli ogromną popularność i choć panom przybyło kilkanaście lat, to wcale nie spoważnieli ani nie wypalili się w zawodzie. Wręcz przeciwnie. Są jeszcze bardziej zabawni, a swoje skecze wykonują wyjątkowo profesjonalnie.

Podczas występu w Grodzisku Mazowieckim zostaną zaprezentowane największe hity kabaretu m.in. skecz „Niebo”, wybrany przez widzów skeczem 30-lecia oraz Pani Wandzia Nierusz z domu Zostaw. Pojawi się także kilka niespodzianek dopełniających pokaz.

Zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że bilety zostały szybko wyprzedane. Kabareciarze wpadli na pomysł jak nie zawieść swoich fanów. Tylko jednego dnia wystąpią aż dwa razy! Pierwszy program rozpocznie się o godz. 16.00, zaś drugi o 19.30. Wszystko to 28 lutego w grodziskiej hali sportowej przy ul. Westfala 3a. Czas trwania jednego występu to ok. 100 min.

Bilety do nabycia tutaj.

Dla naszych czytelników zorganizowaliśmy konkurs. Do wygrania jedna podwójna wejściówka na występ Neo-Nówki. Zasady są proste. Wygrywa osoba, która 13 stycznia (środa) jako pierwsza o godz. 14.00 przyśle maila na adres: konkurs@wpr24.pl. W tytule maila należy wpisać „Neo-Nówka”. W wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Niedługo pojawi się kolejny konkurs, zachęcamy do śledzenia naszego portalu.

WYNIKI:

Wejściówkę wygrywa Ewa Bernatowicz. Gratulujemy!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.