Konkurs na nazwę dla „Dołka” ogłoszony

Milanówek

Zgodnie z zapowiedziami władze Milanówka ogłosiły oficjalny konkurs dla zrewitalizowanego parku u zbiegu ulic Fiderkiewicza i Krótkiej.

Ten zielony zakątek w Milanówku przez mieszkańców zwany jest „Dołkiem” lub „Amfiteatrem”. W ubiegłym roku przeszedł gruntowne odświeżenie, przybyło w nim atrakcji i to, zdaniem urzędu miasta, spowodowało konieczność wybrania mu nowego „imienia”. – Po zagospodarowaniu tego terenu na nowo zmieniła się funkcja tego miejsca, dlatego pojawiła się potrzeba nadania nowej nazwy – czytamy w ogłoszeniu o konkursie.

W podjęciu decyzji mają wziąć udział Milanowianie. – Nowy park stanowi przestrzeń publiczną, dlatego też propozycje na nazwę oraz jej ostateczny wybór burmistrz oddaje w ręce mieszkańców – zaznacza urząd miasta.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy to ocena zgłoszonych pomysłów przez komisję konkursową. Następnie wybrane propozycje trafią pod głosowanie mieszkańców. Wyniki prac komisji poznamy najpóźniej 1 marca, a rezultat głosowania ostatniego dnia tego samego miesiąca.

A do kiedy można zgłaszać swoją nazwę dla „Dołka”? Termin upływa 29 lutego o godz. 12.00. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać maila na adres promocja@milanowek.pl lub przyjść do urzędu miasta.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.