Koniec remontu Wojska Polskiego

Piastów

Zakończyły się prace związane z przebudową al. Wojska Polskiego w Piastowie. Nieco później niż planowano, ale kierowcy mogą już z wyremontowanej drogi korzystać.

Choć remont nie trwał długo, to kierowcy dość mocno odczuli niedogodności związane z wyłączeniem Wojska Polskiego z ruchu. Pokonanie objazdu oznaczało konieczność odstania dłuższego czasu w korkach. Szczególnie mocno dało się to we znaki w ostatnich dniach. Po rozpoczęciu roku szkolnego przybyło aut w porannym szczycie i poruszanie się po mieście stało się jeszcze trudniejsze niż przez ostatnie dwa wakacyjne miesiące.

Ale to już wspomnienie. – Zakończyła się przebudową nawierzchni Al. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Traugutta do ul. Dąbrowskiego. Przywrócona została także dotychczasowa organizacja ruchu pojazdów w tej ulicy. Komunikacja autobusowa wraca na trasę 7 września – informuje Anna Lorens z urzędu miasta w Piastowie.

Na Wojska Polskiego pojawiła się nowa nawierzchnia, krawężniki, zjazdy. W oczy rzucają się świeżo wymalowane znaki poziome. – Wcześniej w Al. Wojska Polskiego wybudowano ścieżkę rowerową i nowy chodnik dla pieszych. Niebawem także rozpoczną się tam prace związane z zagospodarowaniem zieleni przyulicznej – dodaje Lorens.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.