Koniec protestu. Ale utrudnienia szybko nie znikną

Kolej

Protestujący dobrowolnie opuścili torowisko na przejeździe w Parzniewie. Tym samym zakończył się strajk, który całkowicie sparaliżował kolej. Niestety utrudnienia pozostaną zapewne do końca dnia...

Pociągi wróciły na trasę Warszawa – Grodzisk Mazowiecki. To dobra informacja, jednak nie można się spodziewać, że wszystko szybko wróci do normy. – O godzinie 14.00 przywrócony został ruch pociągów pomiędzy Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim, Krakowem i Łodzią. Możliwe jest kursowanie pociągów przez miejscowość Parzniew  – poinformował naszą redakcję Mirosław Siemieniec, rzecznik PKP PLK.

Niestety duże zmiany w rozkładzie spowodowane zablokowaniem przejazdu kolejowo-drogowego będą odczuwalne do końca dnia. – Na stacjach i przystankach podawane są bieżące informacje, w pociągach informacji udzielają drużyny konduktorskie – dodaje Siemieniec.

AKTUALIZACJA GODZ. 15.00

–Skutki ponad 200 minutowej przerwy w ruchu i związane z nimi odwołania części kursów oraz opóźnienia sięgające 120 minut mogą występować do około godz. 20:00. Ustalone honorowanie biletów obowiązuje do końca doby 6.12.2018 r. – poinformowała Katarzyna Łukasik z biura rzecznika prasowego Kolei Mazowieckich.

Na wniosek przewoźników przejazd kolejowy został zamknięty, wyłączony z ruchu i zablokowany pojazdami SOK na zewnątrz rogatek.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.