Koncertowe Lato z Radiem

Pruszków

To jedna z tych imprez, która z pewnością na długo zostanie w pamięci wielu pruszkowian. Zwłaszcza, że na scenie pojawiły się muzyczne gwiazdy znane z radiowych hitów.

Mieszkańcy tłumnie przybyli na imprezę i pokazali, że potrafią się świetnie bawić. W minioną niedzielę teren przy ulicy Lipowej został „wypełniony po brzegi”. Największą uwagę przykuwała wielka scena Lata z Radiem, gdzie odbywały się nie tylko koncerty, ale też zabawy i konkursy dla publiczności. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci m.in. w postaci nadmuchiwanej zjeżdżalni czy różnych stoisk.

Wszystko rozpoczęło się o godz. 16.00. Imprezę poprowadził Marcin Kusy, dziennikarz Polskiego Radia. Wiele osób przyszło aby zobaczyć takie gwiazdy jak: Natalia Szroeder, Sylwia Grzeszczak czy zespół Varius Manx. Zabawa była naprawdę świetna, a to za sprawą atmosfery jaką stworzyli pruszkowianie. Nawet między koncertami nie było nudno, ponieważ prowadzący potrafił zainteresować publikę. Przeprowadził mnóstwo konkursów, w których do wygrania były płyty Lata z Radiem zawierające hity muzyczne. Zadaniem publiczności było odgadnąć tytuł i wykonawcę wcześniej zaprezentowanego utworu. Do wykonania były także zadania specjalne na scenie np. ułożenie jak najwyższej „piramidy” z puszek.

Niewątpliwie największe zainteresowanie wywołały koncerty. Duże grono pruszkowian czekało na Sylwię Grzeszczak. Była to niepowtarzalna okazja aby usłyszeć takie hity radiowe jak „Pożyczony”, „Księżniczka”, „Małe rzeczy” i wiele innych. Na scenie pojawiła się rownież Natalia Szroeder i zaśpiewała m.in. przebój „Domek z kart”. Gwiazdą wieczoru był zespół Varius Manx, który obchodzi 25-lecie działalności.

Ci, którzy nie wybrali się na imprezę mogli zobaczyć kilkuminutowe wejścia „na żywo” za pośrednictwem naszego facebooka. Ponadto w programie pierwszym Polskiego Radia przez całą niedzielę nadawano audycję wprost z Pruszkowa. Urywki z audycji można posłuchać wchodząc tutaj. Natomiast fotografie, a także inne ciekawe infomacje znajdziecie klikając tu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.