„Kolorowa Wyprawka” za nami, dla kogo płyta Dody?

Pruszków

Zakończyliśmy zbiórkę przyborów szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszkowie. Po raz kolejny wiele osób pokazało, że ma ogromne serca. Do jednej z nich trafi płyta Dody! Czekamy na pełne emocji losowanie.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Janusz Korczak wyraził coś, co tkwi w sercu każdego człowieka. Nie ma nic piękniejszego niż radość dziecka, jednak są sytuacje, w których najmłodsi muszą radzić sobie z wieloma problemami. „Kolorowa Wyprawka” pokazuje, że nie są pozostawieni sami sobie! Po raz kolejny wsparliście potrzebujące dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszkowie. Wszystkim zaangażowanym w akcję należą się szczególne podziękowania!

Wśród darów nie brakuje zeszytów, ołówków, bloków rysunkowych, kredek czy też piórników. Potrzebujący uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie zyskają to, co niezbędne do nauki. – Zależy nam, aby zrobić coś dobrego dla społeczności lokalnej, która już od wielu lat obdarza nas zaufaniem. Akcję kierujemy szczególnie do tych dzieci, które z różnych powodów nie mogą liczyć na taką wyprawkę, jak ich lepiej sytuowani koledzy – mówi Milena Skoczylas, wiceprezes zarządu Grupy Wpr Media i koordynatorka „Kolorowej Wyprawki”.

Z pewnością uśmiechy zagoszczą na twarzach dzieci, a to największa nagroda dla wszystkich, którzy zaangażowali się w akcję. Na darczyńców czeka jeszcze jedna niespodzianka! Płyta Dody z autografem trafi w ręce… No właśnie – kogo? O godz. 15.00 na naszym facebookowym profilu transmisja z losowania zwycięzcy.

AKTUALIZACJA 15.10:

Płytę z autografem Dody wygrała Marta Kobylińska. Gratulujemy! Wszystkim uczestnikom akcji jeszcze raz dziękujemy!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.