Kolejny „poślizg” z parkingiem na Waryńskiego

Pruszków

Od dwóch tygodni wykonawca parkingu park&ride przy pruszkowskiej ul. Waryńskiego boryka się z problemami z nieewidencjonowaną instalacja elektryczną. Na możliwość pozostawienia tam samochodu trzeba jeszcze kilka dni poczekać...

Park&ride po północnej stronie stacji PKP miał być gotowy na początku października. Termin oddania go do użytku przesunięto początkowo o kilka dni z powodu komplikacji przy instalacji elektrycznej. – Pojawiła się kolizja z nieewidencjonowanymi przewodami energetycznymi, dlatego jest ten bałagan utrudniający wjazd na parking. Do końca tygodnia wykonawca powinien sobie z tym poradzić, więc teren zostanie udostępniony od następnego poniedziałku (8 października) – mówił nam tydzień temu Andrzej Kurzela, wiceprezydent Pruszkowa.

Okazuje się jednak, że i tego terminu nie udało się dotrzymać. – Wykonawca nie uporał się jeszcze z problemem, ale stara się zrobić to najszybciej jak to możliwe. Myślę, że to kwestia dni – zaznacza wiceprezydent Pruszkowa.

Park&ride przy ul. Waryńskiego pomieści 110 samochodów. Znajdzie się na nim 5 miejsc dla osób niepełnosprawnych oraz stojaki rowerowe na 100 rowerów. Obok stanęła już zatoka autobusowa i wiata przystankowa. Pozostawienie auta będzie całkowicie darmowe.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kolejny „poślizg” z parkingiem na Waryńskiego”

  1. Anonim pisze:

    To pierwszy w Pruszkowie parking przystosowany dla jednostek pływających. Po burzy część parkingu zamienia się w zbiornik wodny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły