Kolejny etap prac, czyli utrudnienia

Uncategorized

Kolejny etap budowy kanalizacji w Owczarni w ul. Łokietka. Mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami, zmieniona zostanie trasa autobusu B9.

Kanalizacyjnych inwestycji w Owczarni ciąg dalszych. Ale po drodze nie brakowało problemów. Gmina Brwinów chciała wyposażyć mieszkańców w kanalizację, ale na przeszkodzie stanęła… mała gęstość zaludnienia. Urząd znalazł rozwiązanie i metodą przeciskową sieć przeszła przez Milanówek. W ubiegłym roku podjęto kolejne kroki, dzięki czemu kanalizacja objęła ulice: Letniskową, Gołębia, Leśna, Milanowiecka, Piastowska, Jagiellońska, Słoneczna i Mieszka I.

Nadszedł czas na kolejny etap inwestycji. Jak wiadomo, na efekt końcowy trzeba poczekać, a zanim on nastąpi nie obędzie się bez bólu. – W poniedziałek 3 kwietnia 2017 roku rozpocznie się kolejny etap budowy kanalizacji w Owczarni w ul. Łokietka. Prace będą przeprowadzone na odcinku od Królowej Jadwigi do Królowej Bony. W tym celu, zgodnie z organizacją ruchu, wyznaczone zostaną objazdy, a trasa linii autobusowej B9 pozostanie skrócona do przystanku Owczarnia Żółwińska/Grodziska. Przystanek Owczarnia A. Jagiellonki nie będzie funkcjonował –  poinformował brwinowski magistrat.

Zakończenie inwestycji przewidziano na październik br.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.