Kolejne zniżki dla posiadaczy BKM

Brwinów

Posiadacze Brwinowskiej Karty Mieszkańca mogą liczyć na kolejne zniżki w punktach handlowych i usługowych. Do programu dołączyły trzy przedsiębiorstwa.

Wystarczy poświęcić chwilę, żeby wyrobić kartę. Z jej posiadania wynikają korzyści w postaci zniżek na konkretne usługi. Wraz z początkiem roku do brwinowskiego urzędu ruszył tłum chętnych. Wszyscy chcieli wyrobić kartę mieszkańca, która gwarantuje zniżki na komunikację. Dzieci, młodzież i studenci studiów dziennych mogą liczyć na darmowe przejazdy, inni płacą symboliczną złotówkę. Z czasem partnerem programu została firma Arec zajmująca się usługami projektowania automatyki, a także programowania PLC.

Kolejki w urzędzie były coraz krótsze, a lista partnerów BKM nie wydłużała się. Przedstawiciele brwinowskiego magistratu apelowali o cierpliwość. Zapewniali, że trwają rozmowy z kilkoma przedsiębiorstwami, które niebawem powinny zakończyć się sukces. W końcu nadszedł ten dzień.  – Obecnie 1090 mieszkańców gminy Brwinów posiada kartę. Do programu mogą zgłaszać się przedsiębiorcy i firmy, oferujące kolejne zniżki. Oprócz zniżek w komunikacji miejskiej jest obecnie czterech partnerów oferujących rabaty na swoje usługi – mamy już zgłoszenie od kolejnego – podaje nam Agnieszka Bielecka z Urzędu Gminy Brwinów.

Mieszkańcy Brwinowa mogą już korzystać ze zniżek w punktach kolejnych partnerów BKM. Firma Elektroinstalacje – Radosław Kląskała oferuje 10 proc. rabatu na montaż, naprawę, przeglądy instalacji i urządzeń elektroenergentycznych. Od 5-20 proc. zniżki mogą uzyskać posiadacze BKM, którzy chcą skorzystać z usług Fagelet Events-Agency. Nieco taniej można wynająć namiot z wyposażeniem, sprzęt grillowy, fotobudkę czy urządzenia do waty cukrowej. Na posiadaczy karty mieszkańca czekają specjalne oferty i rabaty w Top Markecie przy ul. Armii Krajowej.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.