Kolejne spotkanie na temat studium

Pruszków

Władze Pruszkowa zapraszają na kolejne już spotkanie na temat nowego Studium Uwarunkowań i Zagospodarowania Przestrzennego dla Pruszkowa. Tym razem spotkanie odbędzie się na Malichach.

Gdzie będzie biegła nowa droga? Gdzie powstanie nowe osiedle mieszkaniowe? Gdzie zaplanowano szkolę? Gdzie ulokowano park? Na te i wiele innych pytań dotyczących tego jak będzie wyglądało nie tylko otoczenie naszego domu, ale całe miasto, odpowiedź znajdziemy we wspomnianym już studium. To dokument, który prezentuje kierunki rozwoju miasta. 

Pruszków studium już ma, ale należy je uaktualnić (z reguły robi się to co 15-20 lat). Jednak nim rada miasta przyjmie uchwałę, projekt studium należy skonsultować z mieszkańcami. W tym celu na terenie Pruszkowa są organizowane spotkania z mieszkańcami. Kolejne odbędzie się już 30 stycznia o godz. 18.30 w Przedszkolu Niepublicznym „Jedynka” przy ul. Sadowej 62. 

W takcie spotkania mieszkańcy nie tylko zapoznają się z założeniami nowego studium oraz planowanymi kierunkami rozwoju miasta. Dodatkowo w trakcie spotkania będzie można składać wnioski do projektu studium. Jeśli nie zrobicie tego na spotkaniu, to macie czas na złożenie wniosku do 12 lutego. 

Z projektem nowego studium oraz harmonogramem spotkań można zapoznać się tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.