Kolejna sobota z prezydentem

Pruszków

Cykl rozmów o Pruszkowie trwa. Prezydent Jan Starzyński odpowie na pytania mieszkańców już w najbliższą sobotę, 23 lipca, o godz. 12 w altanie w Parku Mazowsze.

Wokół nas każdego dnia wiele się dzieje. Nie brakuje kolejnych inwestycji, które są podejmowane w samym Pruszkowie. Trwa budowa Centrum Dziedzictwa Kulturowego czy też kompleksu oświatowego na Bąkach. Mieszkańcy patrzą na postępy w pracach i czekają na efekty końcowe. Nie brakuje też pytań m.in. o remonty dróg oraz budowę kanalizacji i odwodnienia.

Wszystkie kwestie, które zastanawiają mieszkańców Pruszkowa postara się wyjaśnić Jan Starzyński. Od kwietnia trwa cykl spotkań z prezydentem. Włodarz odpowiada na pytania mieszkańców i mówi o planowanych zmianach oraz inwestycjach. Dodatkowo to znakomita okazja, aby przedstawić prezydentowi własne pomysły na zmiany w przestrzeni miejskiej.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 23 lipca o godz. 12.00 w altanie w Parku Mazowsze przy ul. Jaronia-Kowalskiego. Chcesz zadać pytanie prezydentowi i porozmawiać o ważnych sprawach dla miasta i jego mieszkańców? To wyjątkowa okazja, z której należy skorzystać! Przypominamy, że cykl „Soboty z prezydentem” potrwa do końca roku.

Kiedy jeszcze będzie można spotkać się z prezydentem Pruszkowa? Poniżej harmonogram:

20 sierpnia 
Altana w Parku Kościuszki (wejście od Al. Niepodległości)

17 września 
Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Pływacka 16

22 października    
Miejski Ośrodek Kultury, ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5 

19 listopada 
MKS Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, sala konferencyjna

17 grudnia 
Spółdzielczy Dom Kultury, ul. Hubala 5

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.