Kolejna odsłona kulinarnych fascynacji szefa kuchni MCC Mazurkas

Art. Sponsorowany

W listopadzie zapraszamy wszystkich do naszej restauracji w MCC Mazurkas na kolejną odsłonę kuchni świata. Nie trzeba lecieć do Włoch by rozkoszować się słońcem na talerzu. Wystarczy odwiedzić nas w restauracji George Sand aby poczuć smak jednej z dwóch najbardziej popularnych kuchni europejskich obok francuskiej. Rozkoszujmy się aromatem gościnnej Italii i zapomnijmy o troskach dnia codziennego.

Trzecia odsłona cyklu „Kuchnie świata”, gdzie prezentowane są autorskie dania szefa kuchni MCC Mazurkas, zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Po wrześniowej kulinarnej podróży do Tajlandii oraz październikowej do Grecji, będziemy mieli okazję poznać kulinarne fascynacje naszego szefa kuchni pochodzące tym razem z Włoch. Niezwykle zróżnicowana i genialna w swojej prostocie kuchnia włoska bogata jest w oliwę, przyprawy takie jak tymianek, oregano, bazylia, rozmaryn oraz warzywa i ryby. W kuchni tej dość powszechnie stosuje się również pomidory oraz cebulę i czosnek, a także oliwki. Nie bez powodu, kuchnia włoska uważana jest za jedną z najlepszych na świecie.

Włosi pod względem zasad kulinarnych są bardzo przywiązani do swojej tradycji. W kuchni włoskiej nie ma miejsca na ustępstwa pod względem jakości składników lub dodatków. O tym wszystkim przekonają się Państwo odwiedzając naszą restaurację w listopadzie.

Co oznaczają i jak smakują przygotowane w nowym listopadowym menu: antipasti, primi i secondi piati oraz na zakończenie kulinarnej uczty dolci, przekonają się Państwo próbując tych specjałów osobiście. Kuchnia włoska jest bardzo zróżnicowana więc każdy z Państwa na pewno znajdzie w przygotowanym na jesienny czas menu coś dla siebie.

Zapewniamy, że pasta smakuje tak jak na południu Włoch, risotto jak w Mediolanie, kurczak jak w Turynie a tiramisu przygotowane przez naszego szefa kuchni może śmiało konkurować z najsmaczniejszymi deserami we Włoszech.

Zapraszamy do rezerwowania stolików pod numerem telefonu + 48 22 721 47 03

www.mazurkashotel.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.