Kolejna firma dołączyła do „Kolorowej Wyprawki”!

Region

Do naszej akcji dołączył kolejny darczyńca, firma Hamelin – producent i dystrybutor artykułów papierniczych oraz biurowych. Dotychczas „Kolorową Wyprawkę” wsparli: Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Pruszkowie i fabryka ołówków St. Majewski.

W „Kolorowej Wyprawce” chodzi o to aby podarować potrzebującym uczniom przybory szkolne, czyli: plecaki, kredki, zeszyty, bloki rysunkowe, farby i inne przedmioty. Partnerem tegorocznej akcji jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie. Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane tej placówce.

Akcja co roku cieszy się niemałą popularnością, chętnie biorą w niej udział mieszkańcy, lokalne firmy i instytucje. Właśnie dołączył do nas kolejny darczyńca! To znajdująca się w Warszawie firma Hamelin, producent i dystrybutor artykułów papierniczych.

Co było powodem dołączenia do akcji „Kolorowa Wyprawka”? – Firma Hamelin często wspiera tego typu przedsięwzięcia. Zależy nam na rozwijaniu dziecięcej kreatywności i talentów, dlatego postanowiliśmy przekazać na „Kolorową Wyprawkę” nasze produkty. Pruszków jest nam szczególnie bliski, ze względu na to, iż kilkoro naszych pracowników tu mieszka – mówi Julianna Ochman z Hamelin Polska sp. z o. o. – Mamy nadzieję, że „Kolorowa Wyprawka” spowoduje uśmiech na twarzy każdego obdarowanego dziecka – dodaje.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za dotychczas przekazane podarunki!

Tych, którzy jeszcze nie wzięli udziału w naszej akcji serdecznie zapraszamy. Każdą kredką, flamastrem lub piórnikiem sprawiacie dzieciom radość! Zachęcamy do udziału również osoby prywatne, ale jak to zrobić? Zgłoś się do nas mailowo: kontakt@wpr24, lub telefonicznie: 600 924 925 i wesprzyj „Kolorową Wyprawkę”! Zapraszamy z podarunkami do naszej redakcji zlokalizowanej przy ul. Niecałej 10/2 w Pruszkowie. Przybory będziemy zbierać również w czasie niedzielnych seansów Kina Letniego. Akcja „Kolorowa Wyprawka” potrwa do 28 sierpnia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.