Koleje Mazowieckie: Pomaluj nowe Elfy

Region

Koleje Mazowieckie po raz kolejny ogłaszają konkurs na projekt malatury swoich składów. Tym razem wszyscy chętni będą mogli przedstawić swoja wizje wyglądu nowych pociągów KM.

Po sukcesie konkursu na malowanie lokomotyw TRAXX, w którym zwyciężyła Dominika Niksa, Koleje Mazowieckie po raz kolejny postanowiły powierzyć swoim pasażerom projekt wyglądu taboru. Tym razem malowanie zaproponowane na zwycięskim projekcie pojawi się na pociągach Elf produkowanych przez bydgoską PESĘ.  – Konkurs na malaturę TRAXX ogłoszony w czerwcu ubiegłego roku spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy 150 oryginalnych projektów. Dlatego, kolejny raz, postanowiliśmy skorzystać z kreatywności młodych ludzi.– mówi Donata Nowakowska, Rzecznik Prasowy Spółki.

Konkurs będzie trwał od 7 do 21 marca 2011 roku. Prace konkursowe powinny zostać wykonane z zastosowaniem grafiki wektorowej. Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę niespodziankę. Kapituła konkursowa będzie mogła również przyznać wyróżnienia specjalne.

Przy wyborze laureatów pod uwagę będą brane m.in. walory artystyczne, oryginalność projektu, użyteczność i zgodność z obowiązującym w Kolejach Mazowieckich Systemem Identyfikacji Wizualnej.

Projekty należy przesyłać drogą elektroniczną na adres konkurs@mazowieckie.com.pl do dnia 21 marca 2011 r., do godz. 16.00. Szczegółowy regulamin konkursu oraz warunki projektu konkursowego znajdą się już w najbliższy poniedziałek – 7 marca, tutaj (http://www.mazowieckie.com.pl/site.php5/Show/1.html )

Dodatkowych informacji udziela:
Donata Nowakowska – Rzecznik Prasowy KM
Email: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl
tel. 22 473 75 51, 0 661 929 207

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.