Kolejarze udostępnili dojście na peron

Brwinów

Jeszcze przed świętami na przystanku kolejowym w Brwinowie udostępniono wejście na peron od strony chodnika w tunelu.

Prace na linii kolejowej 447 posuwają się powoli, ale jednak. Przed świętami wykonawca modernizacji torowiska udostępnił jedno z przejść w Brwinowie. – Przed Świętami kolejarze zrobili nam miły prezent, udostępniając wejście na peron od strony chodnika w tunelu… – muszę przyznać, że granitowa posadzka schodów i białe płytki naścienne robią całkiem dobre wrażenie – poinformował na Facebooku Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa.

Ale to nie koniec prac. Trzeba jeszcze zrobić roboty wykończeniowe. Nie działa jeszcze też winda. – Mam nadzieję, że pozostała „wykończeniówka” nie będzie zanadto uprzykrzała życia pasażerom a wybudowana winda na peron szybko otrzyma pozwolenie na użytkowanie, dzięki czemu osoby z niepełnosprawnościami ruchu oraz osoby z wózkami czy rowerami nie będą musiały nadkładać drogi aż do tymczasowego wejścia na koniec peronu z ul. Pruszkowskiej w rejonie ul. Peronowej – opisuje burmistrz Kosiński.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 18

18 odpowiedzi na “Kolejarze udostępnili dojście na peron”

 1. adfa3faf pisze:

  w PRUSZKOWIE robili przejście dwa lata temu, był nowy, teraz znowu go robią, nie chodzi o to żeby zrobić tylko robić. ktoś nieźle przytulił.

 2. Liliana pisze:

  W Piastowie minęło 1,5 roku od początku modernizacji tunelu. Robotnicy nie pracują i tylko zastawiają przejście barierami. Tempo prac jest skandalicznie powolne.

 3. szczeciniec pisze:

  No, jak już dobrodziej Kosiński pochwalił, to znaczy, że git jest. Byle byśmy tylko zdrowi byli. Przede wszystkim na umyśle. Wesołych Świąt!

 4. lennox pisze:

  MJP – wiadomość dotyczy Brwinowa a ty poruszasz Pana Starzyńskiego… Wesołe Święta u ciebie rozpoczęte ?

 5. el presidente pisze:

  Prezent? Kolega autor pisał chyba jeszcze za Gomółki? Wszystkie perony miały być zrobione do końca października…co tam się robiło przez cały boży rok? Jak wyglada wejście na perony w Pruszkowie? To jedna wielka prowizorka i obrazek jak z filmów Bareji…może WPRerek by się zainteresował tematem. Prac tam nie widać żadnych…może ludzie się przyzwczają i już nie będzie trzeba robić…DRAMAAT!

  • zubek pisze:

   To nie „kolega autor”, tylko jest to wypowiedź burmistrza Gminy Brwinów – A. Kosińskiego. Wypowiedź w tym stylu, co nowoczesna „kartka świąteczna” a la PO*KO-ko*ko z rysunkiem roweru z małym ptaszkiem i napisem „Wesołych Świąt Zimowych”. Takie kartki też bywają.

 6. Aga pisze:

  Ale brzydkie płytki na ścianach.

 7. Dududu pisze:

  A w Pruszkowie pasażerowie dalej kłaniają się głupocie…

 8. robert pisze:

  a cos do wprowadzania rowerów, przecież bylo takie udogodnienie przed remontem?

 9. Golden pisze:

  Kiedy park&ride w Pruszkowie? Miało być we wrześniu.

 10. MJP pisze:

  Serdecznie dziękujemy!!! Cóż za dobroczynność świąteczna!! Dlaczego w tym mieście kompletnie nie rozwiązuje się problemów nawet przy okazji dużego remontu?:( Tunel powinien być przedłużony na drugą stronę ul. Sienkiewicza a cholernie niebezpieczne i niewidoczne przejście dla pieszych zlikwidowane. Cała ulica Sienkiewicza o obrębie stacji PKP i pobliskich sklepów powinna być odgrodzona barierkami skoro planuje się w niedalekiej przyszłości przedłużyć ją do tunelu na działkowej i Miry Zimińskiej tworząc w ten sposób coś w rodzaju obwodnicy centrum. Jeżeli szuka Pan Panie Starzyński przyczyn wyborczej porażki to proszę się nad tym zastanowić. To nie jedyny przykład…Remontowano Aleję Wojska Polskiego- zamknięto ją powodując korki. Czy nie można była przy okazji zlikwidować dwie, trzy idiotyczne sygnalizacje świetlne, wybudować dwie kładki, porobić lewoskręty na Kościuszki, Armii Krajowej i Plantowej, zlikwidować skrzyżowanie z Kubusia Puchatka, przebudować skrzyżowanie z Miry Zimińskiej? Bezmyślność i krótkowzroczność urzędników miejskich, powiatowych i wojewódzkich jest po prostu niezwykła!!!

 11. Kolarz pisze:

  Miły prezent??? To miało być gotowe do końca października

 12. Anonim pisze:

  A dojscie na peron w pruszkowie to jeden syf.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły