Klinika Promotus wspiera Jagódkę

Pruszków

Obok sytuacji 3-letniej Jagódki z Pruszkowa nie sposób przejść obojętnie. Dziewczynka przeżywa prawdziwy dramat, ale nie brakuje ludzi dobrego serca, którzy chcą ją wesprzeć. W dzieło pomocy Jagodzie włączyła się Klinika Osobistej Rehabilitacji Promotus.

Nasza publikacja na temat 3-latki z Pruszkowa spotkała się z ogromnym odzewem. Telefony do naszej redakcji urywały się. Za każdym razem w słuchawce słyszeliśmy: chcę pomóc.

Urodziła się zdrowa, jednak po trzech miesiącach przeszła zapalenie mózgu i doznała krwawienia podpajęczynówkowego. Jagoda nie siedzi, nie mówi, nie sygnalizuje głodu. Koszty leczenia są ogromne. Rodzice robią, co w ich mocy, aby pomóc dziecku, jednak w tej walce potrzebują wsparcia.

Bezpłatną pomoc w rehabilitacji Jagódki zaoferowała klinika Promotus mieszcząca się w Granicy przy ul. Pruszkowskiej 44. Dziewczynka trafiła w ręce najlepszych specjalistów, którzy pomogli już niejednej osobie borykającej się z problemami zdrowotnymi. Rehabilitanci z ogromnym zaangażowaniem pracują z nową podopieczną. Klinika Promotus mieszcząca się w Granicy ma niezwykle bogatą ofertę, dlatego Jagódka ma zapewnione kompleksowe ćwiczenia.

Rehabilitanci z kliniki Promotus dołożą wszelkich starań, aby na twarzy Jagódki i jej najbliższych pojawił się uśmiech. Grupa specjalistów nie ukrywa, że chce dać dziewczynce nadzieję. Wszyscy trzymamy mocno kciuki za Jagódkę, która spędza kolejne godziny na sali rehabilitacyjnej w klinice Promotus. Wierzymy, że ciężki wysiłek i praca, zarówno dziewczynki i specjalistów, przyniesie efekt.

Przypominamy, że naszej redakcji nadal prowadzona jest zbiórka podarunków dla Jagódki. Od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00 możecie przynosić m.in. żywność z długim terminem spożycia (kaszki, zupki Gerbera, herbatniki, mleko, kakao Puchatek itd.), chusteczki, pieluchy, ubranka (bluzki 116 cm, spodenki 110 cm). Potrzebne też jest łóżeczko z zabezpieczeniami o rozmiarach 90 na 200 cm. 

Każdy z nas może także przekazać 1 proc. podatku dla Jagody. Także wtedy gdy prowadzimy własną firmę. W rozliczeniu w rubryce „Wniosek o przekazanie 1 proc. podatku należnego”, w polu „numer KRS” należy wpisać 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające” w polu „cel szczegółowy 1 proc.” trzeba wpisać 28269 Jagoda Wieteska. Wpłat można dokonywać również na konto fundacji Zdążyć z pomocą: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 tytułem: 28269 Wieteska Jagoda darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.