Klasyki wypełniły nadarzyńskie hale

Nadarzyn

W dniach 14-15 maja w Nadarzynie odbyły się targi pojazdów zabytkowych. Na miejscu zjawiło się kilkaset pojazdów. Sprawdźcie naszą galerię!

To była nie lada gratka dla fanów motoryzacji, zwłaszcza tej dawnej. Przez dwa dni można było podziwiać kolekcjonerskie eksponaty – legendy PRL-u, auta amerykańskie, zachodnioeuropejskie, ciężarowe, pojazdy wojskowe, a także cywilne samochody z lat 20-tych oraz 30-tych i inne. Były to specjalnie wyselekcjonowane „rodzynki”, na widok których niejednej osobie przyspieszyło tętno.

Impreza wystartowała o godz. 10.00 w minioną sobotę. Goście zostali dosłownie zasypani atrakcjami: Mistrzostwa Polski modeli zdalnie sterowanych, prototypy aut, unikalne pojazdy, strefa food-truck, przejażdżki autami np. ciężarówką produkcji ZSRR marki Kraz. Ponadto podczas targów można było zasięgnąć porad prawnych, ponieważ pojawiło się stoisko Głównej Komisji Pojazdów Zabytkowych. Na Oldtimer Warsaw Show obecni byli również eksperci z wielu branż motoryzacyjnych m.in. lakiernicy, mechanicy i osoby, które zajmują się szeroko pojętą renowacją starych aut.

Ciekawostką jest fakt, że w sobotę przeprowadzona została pierwsza w Polsce międzynarodowa aukcja samochodów zabytkowych. W ofercie znalazło się ponad 35 pojazdów takich jak: Ford Mustang z 1965 r., Mercedes 220S z 1959r., Pierce-Arrow 126 z 1929 r., czy zabytkowy model Ferrari. Uczestnicy aukcji mogli licytować osobiście bądź za pośrednictwem internetu.

Wszyscy maniacy motoryzacji, którzy nie pojawili się na tej imprezie naprawdę mają czego żałować!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.