Kładki zostaną otwarte?

Michałowice

Czy kładki, kóre od lat stoją gotowe na terenie gminy Michałowice będą w końcu udostępnione przechodniom? Wygląda na to, że tak. Informacja o wydanym pozwoleniu na ich użytkowanie pojawiła się na facebokowej stronie Michałowic.

Sprawa kładek w Michałowicach to materiał na bardzo długą telenowelę. Obiekty od lat stoją gotowe, jednak nie można było z nich korzystać. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamknięcie tłumaczyła koniecznością dokończenia prac, potem uzyskania niezbędnych pozwoleń. Mijały kolejne miesiące i lata, a kładki były nadal niedostępne.

Jest jednak szansa, że może się to wkrótce zmienić. – Dobra wiadomość dla mieszkańców, którzy od lat czekają na możliwość użytkowania kładki wraz z windą w Michałowicach nad Al. Jerozolimskimi (łącznik z Warszawą Ursus), kładki nad ul. Targową w Opaczy Małej (łącznik z Raszynem) oraz dwóch wiaduktów w ul. Czystej i ul. Rebusowej w Opaczy-Kolonii! Już lada moment będzie można z nich korzystać! – czytamy na facebooku gminy Michałowice.

Wiadomość, jak podkreślają urzędnicy, pochodzi z samej GDDKiA. – Z informacji, jakie uzyskaliśmy od zarządcy tych obiektów, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, wynika, że właśnie otrzymała ona pozwolenie na ich użytkowanie. Wszystkie bariery zakazujące wejścia/wjazdu powinny więc wkrótce zniknąć – napisano w komunikacie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.