Kino Letnie w tym roku w Parku Kościuszki

Pruszków

Tego żaden miłośnik kina nie może przegapić. Pruszkowskie Kino Letnie startuje 30 czerwca, a na widzów czeka w tym roku aż dziewięć gorących tytułów.

zapraszamy do Parku Kościuszki, gdzie w malowniczej scenerii będzie można oglądać kinowe hity na pneumatycznym ekranie o wymiarach 14 x 8 m. Na widzów jak zawsze będą czekać wygodne leżaki i krzesełka. 

W czerwcu i lipcu seanse po chmurką będą rozpoczynać się o 21.30 a w sierpniu i we wrześniu godzinę wcześniej – o 20.30. Na projekcje warto zabrać najbliższych i przyjaciół. Przyda się również koc. Emocje w sobotnie wieczory zagwarantują filmy z naszego repertuaru. 

Jak prezentuje się lista filmów przygotowanych na tegoroczną edycją Pruszkowskiego Kina Letniego? Inauguracyjny pokaz odbędzie się już 30 czerwca, a na ekranie zobaczymy obsypany nagrodami film „La La Land”. Piękna muzyczna opowieść o pogoni za marzeniami i wielkiej miłości. Czy można mieć obie te rzeczy na raz?

„La La Land” to jednak tylko przedsmak tego co czeka widzów na pokazach Pruszkowskiego Kina Letniego. W repertuarze znalazły się również: „John Wick 2”, „Złe Mamuśki”,„Transcendencja”, „Iluzja 2”, „Przełęczy ocalonych”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”,  „Snowden” i „Nerve”. Uwaga! Należy pamiętać, że wyjątkowo 7 lipca nie odbędzie się żaden seans.

Pruszkowskie Kino Letnie to wakacyjna propozycja dla osób w różnym wieku. Gorący klimat, paczka znajomych, niezapomniane chwile spędzone we wspólnym gronie… Czego chcieć więcej? Nie ma się nad czym zastanawiać! Poza tym nie musisz kupować biletu, ani martwić się o miejsce. Gwiazdy na niebie i na ekranie, czy to możliwe? Tak!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Repertuar:
30 czerwca  – La la land
7 lipca – BRAK SEANSU
14 lipca – John Wick 2 
21 lipca – Złe mamuśki
28 lipca – Transcendencja
4 sierpnia – Iluzja 2
11 sierpnia – Przełęcz ocalonych
18 sierpnia – 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
25 sierpnia – Snowden
1września – Nerve

Kontakt dla mediów:
Milena Skoczylas, milena.skoczylas@wprmedia.pl, 600 924 925.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.