„Kings On Ice” – wygraj bilety [WYNIKI]

Region

Pluszczenko, Lambel, Werner, Stotnikova – to tylko niektórzy łyżwiarze, którzy pojawią się na PGE Narodowym w Warszawie już 27 lutego. Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na rewię „Kings On Ice. Tribute to Chopin”.

Zimowy Narodowy powoli dobiega końca. Z tego powodu organizatorzy akcji postanowili zaprosić odwiedzających na niecodzienne widowisko jakim jest rewia „Kings On Ice. Tribute to Chopin”.

„Kings On Ice” to program, który od siedmiu lat jest prezentowany na wielu światowych arenach. W ubiegłym roku rewia po raz pierwszy gościła w Polsce. Obejrzało ją wówczas przeszło 19 tys. widzów. W tym roku światowej sławy łyżwiarze ponownie wystąpią w Warszawie, tym razem z programem dedykowanym bezpośrednio polskiej publiczności.

Najwybitniejszych łyżwiarzy w dwugodzinnym widowisku będzie można podziwiać już 27 lutego o godz. 19.30 na Stadionie Narodowym. – „Kings On Ice. Tribute to Chopin” to jedyny w swoim rodzaju projekt. Po raz pierwszy najlepsi łyżwiarze świata opracowali program show specjalnie dla polskiej publiczności, który będzie miał swoją premierę na Zimowym Narodowym. Łyżwiarze zatańczą na lodzie do muzyki Fryderyka Chopina, którą wykona Włodek Pawlik – mówi Katarzyna Ziemska z Tesla Communications (organizator Zimowego Narodowego). – Będzie to pokaz najwyższego artyzmu i kunsztu sportowego. Z kolei program dowolny, to indywidualny popis poszczególnych zawodników, który podkreśla ich styl sportowy i charakter artystyczny. W programie nie zabraknie również elementów akrobatycznych – dodaje.

A kogo będzie można oglądać na lodowej tafli? Same sławy. W trakcie rewii przed publicznością wystąpią m.in. Ewgienij Pluszczenko – rosyjski łyżwiarz figurowy i jeden z najbardziej utytułowanych współczesnych łyżwiarzy (trzykrotny mistrz świata, siedmiokrotny mistrz Europy, dziewięciokrotny mistrz Rosji oraz zloty medalista olimpijski z Turynu; Stephane Lambel – szwajcarski łyżwiarz figurowy (wicemistrz olimpijski, dwukrotny mistrz świata i trzykrotny mistrz Europy); Tomas Verner – czeski łyżwiarz figurowy (pięciokrotny mistrz Czech, mistrz Europy) oraz Adelina Sotnikowa – rosyjska łyżwiarka figurowa (mistrzyni świata juniorów, dwukrotna mistrzyni Europy, czterokrotna mistrzyni Rosji oraz złota medalistka olimpijska z Soczi).

Wspólnie z organizatorem dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania mamy dwa podwójne zaproszenia na rewię „Kings On Ice. Tribute to Chopin”. Jak je zdobyć? Wystarczy 17 lutego o godz. 11.00  przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Kings On Ice”, a w treści podać imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Wygrają dwie osoby, których maile jako pierwsze po godz. 11.00 dotrą na naszą skrzynkę.

Bilety do nabycia tutaj.

 

[WYNIKI]

Renata Hac
Maria Patecka


 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.