Kiedy pruszkowski McDonald’s będzie czynny?

Pruszków

Od kilku dni restauracja McDonald’s znajdująca się na rogu ul. Kościuszki i al. Wojska Polskiego w Pruszkowie jest nieczynna. Mieszkańcy zaczęli zastanawiać się czy lokal przechodzi remont, czy jest przeznaczony do likwidacji.

Wielu naszych czytelników zastanawiało co dzieje się z pruszkowską restauracją McDonald’s. Od kilku dni nie można skorzystać z jej usług. Choć w pierwszej chwili oczywistą myślą jaka się nasuwała był remont, pojawiły się też i takie głosy, że fast food zostanie zlikwidowany. – Lokal naszej sieci w Pruszkowie przechodzi kilkudniowy remont i modernizację – mówi nam Dominik Szulowski, menedżer sieci McDonald’s.

Ten pruszkowski fast food nigdy nie mógł narzekać na brak klientów. Jednak McDonald’s postanowił zrobić krok w kierunku swoich gości i wprowadza kilka nowości. – Pojawi się w nim nowy system obsługi gości znany już z innych lokali naszej sieci. Polega on na rozłączeniu funkcji i miejsca składania zamówień oraz miejsca ich odbioru w oparciu o wyświetlany numer zamówienia.  Dodatkowo w lokalu pojawią się dotykowe terminale do samodzielnego składania zamówień – zaznacza Szulowski.

Czy te zmiany okażą się korzystne, wkrótce pruszkowianie będą mogli ocenić sami. Jak udało nam się dowiedzieć, ponowne otwarcie restauracji nastąpi już jutro, 29 kwietnia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.