Karnawałowy maraton fitness w Raszynie

Raszyn

W Raszynie będzie można dostać porządny wycisk. 20 stycznia w sali lustrzanej szkoły podstawowej odbędzie się karnawałowy maraton fitness.

Można spędzić wieczór przed telewizorem, można iść na wykwintną kolację czy do kina, ale z pewnością większych wrażeń dostarczy maraton fitness. Trzygodzinne zajęcia to prawdziwe wyzwanie, a także szansa na wspaniałą zabawę. W programie zumba, power steep i latino.

Maraton odbędzie się w sali lustrzanej szkoły podstawowej przy ul. Szkolnej, która kilka miesięcy temu zmieniła swoje oblicze. – Przeprowadziliśmy gruntowny remont, dzięki czemu zyskaliśmy miejsce do prowadzenia licznych zajęć sportowych. Prace wykonano na podstawie porozumienia ze szkołą podstawową. Sala nr 65 została oddana do użytku we wrześniu – mówi nam Katarzyna Klimaszewska, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Raszynie. 

Z sali korzysta szkoła, a poza godzinami lekcyjnymi odbywają się tam liczne zajęcia dla mieszkańców gminy. – Dzieci przychodzą na judo, karate czy zumbę. Wieczorami kobiety mogą wybrać się na pilates, aerobik, zajęcia z odchudzania. Propozycji nie brakuje – zapewnia Klimaszewska.

20 stycznia GOS chce podsumować sezon. Szykuje się nie lada atrakcja dla sportowych zapaleńców. Początek o 18.00. – Sala lustrzana funkcjonuje kilka miesięcy, więc chcemy to uczcić i zarazem zrobić podsumowanie sezonu. Na zakończenie karnawału szykujemy maraton fitness. Trzy najlepsze instruktorki będą przez godzinę prowadziły zajęciach, w których się specjalizują. Będzie również fit poczęstunek. Pojawi się także znana dietetyk Olga Lewandowska, u której będzie można uzyskać poradę – opisuje dyrektor raszyńskiego GOS-u.

Przede wszystkim zajęcia adresowane są dla pań. A jaka jest propozycja dla panów? – Wiemy, że przyjdzie dużo pań, które regularnie uczestniczą w naszych zajęciach. Zapraszamy również panów! Każdy może przyjść i świetnie się bawić. Maraton ma charakter otwarty i wstęp na zajęcia jest darmowy – prezentuje Klimaszewska.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.