Kandydaci do rady i prezydent jeździli autobusem, by rozmawiać z mieszkańcami

Wybory 2018

Od godzin Od godzin porannych do popołudniowych można było spotkać w Pruszkowie specjalny autobus. Podróżowali nim kandydaci do rady miejskiej z Samorządowego Porozumienia Pruszkowa oraz ich lider, czyli prezydent Jan Starzyński.

To już ostatni weekend przed wyborami samorządowymi. SPP wraz z urzędującym prezydentem Pruszkowa wykorzystali ten słoneczny dzień do kampanii wyborczej. O godz. 7.45 spod dworca PKP wyruszył autobus w kierunku targowiska przy ul. Pańskiej. Takich przystanków było więcej. Na każdym z nich można było porozmawiać o ważnych dla miasta sprawach z kandydatami do rady jak i z Janem Starzyńskim.

Ten mobilny punkt spotkań obecny był na Gąsinie przy ul. Poznańskiej i ul. Promyka, na placu Jana Pawła II, przy stacji WKD Pruszków, na ul. Bohaterów Warszawy oraz na osiedlu Staszica (pętla autobusowa). Na koniec o godz. 14.30 autobus SPP nr 18 wrócił pod dworzec PKP.

Przy tym wszystkim nie zabrakło kawy i ciastka. Kandydaci rozdawali mieszkańcom ulotki oraz odpowiadali na ich pytania. Poruszano tematy trudne i te łatwiejsze. Mówiono także o planach na przyszłość i przedstawiano swoje programy wyborcze.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.