Kacperek pierwszym grodziskim dzieckiem

Region

Kolejny wózek z przyborami dla malucha trafił do rąk Anny i Mariusza, rodziców Kacperka Wojciechowskiego. Kacper jest pierwszym urodzonym w 2011 roku mieszkańcem Grodziska Mazowieckiego. Z tej też okazji ciocia Kacpra postanowiła przekazać tę dobrą nowinę Wydziałowi Promocji miejskiego ratusza. Tutaj już na malucha czekał wózek z oprzyrządowaniem.- informuje portal grodzisk.pl

Ta sympatyczna akcja organizowana jest w gminie po raz trzeci – mówi Aneta Caban z Wydziału Promocji. W zeszłym roku podobny prezent trafił do rodziców małej Majki. Wózek uroczyście został przekazany rodzicom wczoraj, 26 stycznia podczas sesji Rady Miejskiej. Gratulacje rodzicom złożyli w imieniu samorządu lokalnego przewodnicząca Rady Miejskiej Joanna Wróblewska i burmistrz Grzegorz Benedykciński.

– Dbamy o nasze rodziny, wprowadziliśmy między innymi Kartę Duża Rodzina, która upoważnia rodziny wielodzietne do korzystania z różnego rodzaju zniżek. W zeszłym roku w mieście i gminie urodziło się 530 nowych mieszkańców- przypominał szef ratusza.

Kacper Wojciechowski świat powitał 2 stycznia 2011 roku o godzinie 16.20. – Jest dzieckiem spokojnym, bardzo grzecznym – mówi mama Anna. Przyznaje, że maluszek płakał zaledwie raz, podczas kąpieli. Wczorajszą uroczystość zniósł dzielnie, na koniec pozował do zdjęć.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.