Już w ten piątek Dodatek Motoryzacyjny!

Region

Szykuje się nie lada gratka dla naszych zmotoryzowanych czytelników i nie tylko. W najbliższy piątek w Gazecie WPR i portalu WPR24.pl ukaże się Dodatek Motoryzacyjny. Jakie tematy poruszymy?

Wyobraźmy sobie, że od jutra samochody nie istnieją, po prostu ich nie ma i nigdy już nie będzie. Jak wyglądałby świat? Takiego czarnego scenariusza z pewnością nie wyobraża sobie żaden kierowca. Pojazdy służą nam nie tylko do przemieszczania się z punktu A do punktu B, ale zarabiają na nas, pomagają w życiu codziennym, a w wielu sytuacjach są niezastąpione. Specjalnie z myślą o zmotoryzowanych postanowiliśmy stworzyć Dodatek Motoryzacyjny.

A jakie informacje zostaną w nim zawarte? Poruszymy kwestię kultury na drodze. Wyjaśnimy, że jazda na suwak zmniejsza korki i nie ma nic wspólnego z tzw. cwaniactwem, a lewy pas służy wyłącznie do wyprzedzania. Ponadto dowiecie się o nowych przepisach dotyczących prawa jazdy i przeglądów technicznych, które wejdą wraz z nowym rokiem, o tym, że auta z systemami bezkluczykowymi są bardziej narażone na kradzieże oraz czym są autonomiczne pojazdy.

Pamiętajcie! Dodatek Motoryzacyjny ukaże się już w ten piątek, zarówno w Gazecie WPR jak i na portalu WPR24.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.