Już niebawem Dodatek Zdrowie!

Dodatek

24 marca w Gazecie WPR i portalu WPR24.pl ukaże się Dodatek Zdrowie. A w nim wiele ciekawostek, opinie ekspertów i porady. Zapraszamy do współpracy.

Wkrótce wiosna. Budzimy się do życia! Trzeba zadbać o swoje zdrowie, ale jak? Skorzystać z usług publicznych czy niepublicznych przychodni? Na co zwrócić uwagę przy wyborze specjalistów? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszym dodatku.

Ponadto wiosna to także dobry i właściwie ostatni moment, by zdążyć do lata i osiągnąć atrakcyjną sylwetkę. Chcesz dobrze wyglądać? Rusz się i zacznij ćwiczyć! 

Zadbaj nie tylko o siebie, ale i swoją rodzinę. W Dodatku Zdrowie znajdą się: ciekawe artykuły, wywiady ze specjalistami, ciekawostki, cenne wskazówki i porady. Jednym słowem – to wspaniała recepta, dzięki której każdy zyska niezbędną wiedzę na temat zdrowia i będzie mógł świadomie zadbać o formę fizyczną.

Oto korzyści z zamieszczenia reklam we wszystkich naszych dodatkach:
– Dystrybucja w składach WKD
– Publikacja w Gazecie WPR – docieramy do ponad 30 tys. czytelników
– Publikacja na portalu WPR24.pl – 100 tys. unikalnych użytkowników, 1,5 mln odsłon w miesiącu
– Promocja dodatku na naszym facebookowym profilu – ponad 20 tys. internautów z regionu

Zapraszamy do współpracy!

Grupa Wpr Media Sp. z o.o.
ul. Niecała 10/2
05-800 Pruszków
Tel/fax: +48 22 758 77 88
E-mail do biura reklamy: reklama@wprmedia.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.