Już 10 lutego ukaże się Dodatek Karnawałowo-Walentynkowy

Region

Karnawał jednoznacznie kojarzy się nam z zabawą. W tym czasie organizowane są zimowe bale i kolorowe maskarady. Z tej okazji 10 lutego na łamach „Gazety WPR” i na portalu WPR24.pl ukaże się Dodatek Karnawałowy. Co w nim znajdziecie?

Wraz z dniem święta Trzech Króli rozpoczyna się okres hucznej zabawy. W tym roku karnawał zakończy się 28 lutego. Oznacza to, że miłośnicy rozrywki mają sporo czasu, by tańczyć do białego rana. 

Gdzie wybrać się na karnawałową imprezę? Nie wiesz w jaki sposób wykonać „szałowy” makijaż? Potrzebujesz porad z zakresu mody? Wszystko to i wiele więcej znajdziesz w naszym Dodatku. Oprócz oferty balów i przyjęć znajdzie się również miejsce na wydarzenia związane z walentynkami.

Zapraszamy do współpracy reklamodawców. Docieramy do największej liczby odbiorców spośród wszystkich mediów lokalnych działających na terenie powiatów grodziskiego i pruszkowskiego. 
Korzyści z zamieszczenia prezentacji:
– dystrybucja 4 tys. egzemplarzy „Gazety WPR” na stacjach SKM i WKD 
– publikacja w „Gazecie WPR”, która dociera do 30 tys. czytelników 
– publikacja na portalu WPR24.pl (100 tys. unikalnych użytkowników oraz 1,5 mln odsłon w miesiącu)
– promocja Dodatku na naszym facebookowym profilu, gdzie zgromadziliśmy ponad 19 tys. polubień

Zapraszamy do współpracy! Zadzwoń do naszego biura reklamy! Kontakt pod numerami telefonów: 882 062 932 oraz 881 918 888 lub mailem: reklama@wprmedia.pl.

Grupa WPR Media Sp. z o.o. 
Ul. Niecała 10/2
05-800 Pruszków

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.