Jutro tłusty czwartek!

Region

Miłośnikom pączków, faworków i innych słodkich wypieków przypominamy, że już jutro swoimi ulubionymi przysmakami mogą zajadać się w imię tradycji tłustego czwartku.

Tłusty czwartek to zwiastun kończącego się karnawału i zbliżającego się wielkiego postu. To także okazja aby bez wyrzutów sumienia spróbować słodkości. Bezdyskusyjnym królem tego dnia jest oczywiście pączek. Nadziewany konfiturą, budyniem, różnego smaku powidłami. Z lukrem lub cukrem pudrem. Ze skórką pomarańczową lub bez.

Na słodki poczęstkunek mogą w czwartek liczyć uczestnicy dyskoteki na lodowisku w Piastowie. – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piastowie zaprasza na ,,tłusty czwartek’” na lodowisku miejskim. Zachęcamy do wspólnej zabawy 23 lutego od godziny 17.00 do 21.00. W programie DJ, konkursy i zabawy z nagrodami. Uczestnicy którzy przyjdą w przebraniach karnawałowych zostaną specjalnie wyróżnieni. Nie zabraknie także pączków – zachęcają organizatorzy.

A jak Wy zamierzacie uczcić „tłusty czwartek”? Bijąc rekord zjedzonych pączków? Wybierając te z nietypowym nadzieniem? Zdjęcia i wrażenia z „pączkowego” szaleństwa ślijscie nam za pośrednictwem skrzynki kontakt@wpr24.pl lub naszego Facebooka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.