Jesteś po porodzie? Nie wiesz co dalej? Zapisz się na bezpłatne szkolenie!

Pruszków

W pruszkowskim szpitalu na Wrzesinie przy al. Armii Krajowej 2/4 odbędą się darmowe warsztaty dla młodych mam. Będzie to pięć spotkań, a pierwsze z nich wystartuje 22 marca. Obowiązują zapisy.

Dwie kreski na teście ciążowym mogą uszczęśliwić. Ba! Nawet uskrzydlić! Bywa jednak i tak, że ten wynik potrafi naprawdę zaskoczyć i wprawić w osłupienie: Jak to? Tuż po porodzie i już kolejna ciąża? A jednak i to się zdarza. Podczas warsztatów dowiecie się jak tego uniknąć.

– Na pewno jest to propozycja dla kobiet, które chcą żyć zdrowo i ekologicznie. Chcą się dowiedzieć czegoś więcej na temat swojego organizmu, tego co się w nich dzieje. Nauczyć się współpracy z własną fizjologią i naturą – mówi Justyna Witkowska, prezes zarządu fundacji Pod Wspólnym Dachem. – Zajęcia będą prowadzone w formie wykładów i warsztatów, tak by panie mogły się czegoś konkretnego nauczyć. Będzie się można na przykład dowiedzieć jak na możliwość zajścia w kolejną ciąże wpływa karmienie piersią i co zmienia wprowadzenie do jadłospisu dziecka dodatkowych pokarmów czy napojów – dodaje.

Warsztaty pod nazwą „Powrót płodności po porodzie” ruszą 22 marca w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie. Wykłady poprowadzą lekarze, położne i instruktorzy. – Kładziemy nacisk na to, by kobiety na konkretnych przykładach mogły przećwiczyć różne warianty, tak żeby po tym szkoleniu wyszły z dużą wiedzą na temat swojego organizmu. Zależy nam na tym, by znały swoje ciało i żeby potrafiły ze swoim ciałem współpracować – podkreśla szefowa fundacji Pod Wspólnym Dachem.

Wstęp bezpłatny! Ale… liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu 697 218 088 Informacje i szczegóły na stronie www.podwspolnymdachem.org.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.