Jest wykonawca przychodni

Piastów

Stało się. Władze Piastowa wybrały firmę, która zajmie się budową nowej filii przychodni. Budynek ma powstać na działkach przy al. Piłsudskiego i przedłużeniu ul. Skorupki.

Plany budowy nowego budynku dla przychodni po północnej stronie miasta zaczynają się materializować. To oznacza, że lecznica, która dziś mieści się przy ul. Wysockiego zmieni swoją lokalizację. Jedno jest pewne, będzie nowocześnie i wygodnie.

Władze Piastowa wybrały już firmę, która zajmie się budową nowego obiektu. Do znalezienia wykonawcy potrzebne były dwa przetargi. Pierwszy unieważniono, a w drugim najniższa oferta przekraczała zakładany budżet o 400 tys. zł. Pieniądze trzeba było dołożyć. Za budowę nowej filii odpowiedzialna będzie firma Banex z Warszawy, która za realizacje zlecenia zainkasuje 7,9 mln zł. 

Miasto wybrało również inwestora zastępczego, który będzie czuwał nad przebiegiem prac budowlanych. To firma Wector również z Warszawy. 

Jak będzie wyglądała nowa przychodnia? Na parterze znajdą się gabinety lekarskie, zabiegowe, gabinet USG, gabinet stomatologiczny, recepcja, szatnia i zaplecze socjalne z sanitariatami. Na piętrze ulokowane będą gabinety lekarskie i zabiegowy. Dodatkowo pojawią się tu pomieszczenia do wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych. Na piętrze wydzielono miejsce na   część administracyjną i zaplecze socjalne z sanitariatami. W kondygnacji piwnicznej znajdować się będą pomieszczenia techniczne, magazynowe, szatnia z natryskami dla pracowników rehabilitacji. W budynku znajdą się dwie klatki schodowe oraz winda.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.