Jest wykonawca dla parkingu w Otrębusach

Brwinów

Gmina Brwinów rozstrzygnęła przetarg na budowę parkingu „parkuj i jedź” przy stacji WKD w Otrębusach.

Do przetargu wpłynęła tylko jedna oferta, firmy In-Tec-Plan pochodzącej z miejscowości Sanniki na Mazowszu. Mimo to, udało się rozstrzygnąć postępowanie. Wykonawca zajmie się zaprojektowaniem i budową parkingu za kwotę nieco ponad 1,2 mln zł. Na projekt firma będzie miała czas do kwietnia, natomiast na budowę aż do 6 grudnia.

Inwestycja jest bardzo potrzebna, ponieważ obecnie kierowcy korzystają z dzikiego parkingu położonego blisko torów Warszawskiej Kolei Dojazdowej. I to właśnie z tym miejscu powstaną nowe miejsca postojowe.

Wybudowana zostanie nawierzchnia z kostki betonowej i odwodnienie. Parking zmieści 42 pojazdy, w tym dwa przystosowane dla samochodów osób niepełnosprawnych. Powstanie na planie prostokąta miejscami postojowymi umieszczonymi od strony torowiska WKD. Zakończony zostanie rondem, czy rzecz ujmując zaokrąglonym placem manewrowym. Wjazd na parking oczywiście od ul. Natalińskiej.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Jest wykonawca dla parkingu w Otrębusach”

 1. Michalek pisze:

  Szaleństwo 42 miejsca parkingowe. A reszta która się nie zmieści zaparkuje na polu.

  • BRWINOWSKAJA PRAWDA pisze:

   TO KOMEDIA NA MIARĘ KOSIŃSKIEGO I „DOBRA WSPÓLNEGO”, które przyjmując lokalnie nowe nazewnictwo PARTII chce być utożsamiane z czyms pozytywnym, tymczasem to są spadkobiercy żydo-komuny bwinowskiej inaczej mówiąc PO-KO.

 2. Michal pisze:

  A co z parkingiem na przeciwko szkoly w Otrębusach. Obiecanki słyszalam 3 lata temu. Leśnictwo oddalo pas a parkingu nadal nie ma

 3. Karol pisze:

  We wtorek naliczyłem około godziny 11 56 samochodów więc parking na 42 miejsca nie rozwiązuje żadnego problemu

 4. none pisze:

  Czy ja dobrze rozumiem, że to „szare” na planie to będzie jezdnia, „żółte” to miejsca parkingowe a „pomarańczowe” – chodnik? Jeżeli tak, to co z miejscem pomiędzy jezdnią a chodnikiem? Dlaczego tam nie zrobić drugiego rzędu miejsc parkingowych? Może być mniej, ale nawet jakby było ich 25-30 to i tak byłby to duży przyrost.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły