Jechał autem mając 3,25 promila

Otrębusy

Dzięki anonimowemu zgłoszeniu udało się zatrzymać pijanego kierowcę. Mężczyzna prowadził samochód mając 3,25 promila w wydychanym powietrzu. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Brak prawa jazdy, 3,25 promila i ucieczka przed policją… Takimi niechlubnymi „wyczynami” może pochwalić się mieszkaniec Otrębus. – Zdarzenie miało miejsce 19 lipca przy ul. Tęczowej i Natalińskiej w Otrębusach. Informacja o kierowcy, który sprawia wrażenie nietrzeźwego i porusza się samochodem marki BMW po Otrębusach, dotarła do Komisariatu Policji w Brwinowie i została przekazana do najbliższego patrolu – czytamy na stronie www.brwinow.pl.

Kierujący pojazdem bmw nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe, lecz po krótkim pościgu udało się go zatrzymać. Wynik po przeprowadzonym badaniu alkomatem zmroził funkcjonariuszom krew w żyłach. Jednak to nie był koniec niespodzianek…

Okazało się, że kierujący jechał pożyczonym autem i nie posiadał przy sobie uprawnień do kierowania nim, co więcej nigdy nie zdawał egzaminu na prawo jazdy. Na szczęście w tym przypadku udało się uniknąć tragedii. Auto wróciło do swojego właściciela, a mężczyzna odpowie za swoje czyny.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.