Jasełka i kiermasz dla Michała. Tata bez raka!

Pruszków

Dramatyczną walkę o zdrowie Michała Stanowskiego opisywaliśmy kilka dni temu. Młody mieszkaniec Pruszkowa zmaga się ze złośliwą odmianą raka. W środę, 19 grudnia, na jego rzecz odbędzie się kiermasz i jasełka!

Mężczyzna od kilku lat zmaga się z bardzo niebezpieczną chorobą. – Myxoid Liposarcoma to nowotwór złośliwy, który zaatakował mnie po raz pierwszy w 2015 roku. Od tej pory przeszedłem 3 skomplikowane operacje, 2 radioterapie, a obecnie jestem w trakcie trzeciej chemioterapii – zaznacza Michał.

Trwa zbiórka funduszy na leczenie mieszkańca Pruszkowa. Pieniądze pozwolą na zastosowanie niestandardowych sposobów leczenia w Polsce oraz wsparcie w terapii onkologicznej (jak np. w klinice Immunomedica w Warszawie). – Mimo ogromnego wsparcia rodziny, żony Małgosi oraz dwójki cudownych, pełnych energii dzieci, nie stać nas na powyższe leczenie. Czasem rano zastanawiam się, ile może kosztować dzień z nimi. Dla mnie każdy jest bezcenny. Dlatego z całego serca proszę o wsparcie i Twój, choćby najmniejszy udział w zbiórce. Zebrane środki zamierzamy przeznaczyć na terapie wspomagające leczenie, leczenie komórkami macierzystymi oraz suplementację olejem CBD – wyjaśnia Michał.

Jego historia poruszyła wiele osób, czego efektem jest zorganizowanie jasełek i kiermaszu świątecznego połączonych ze zbiórką pieniędzy na leczenie Michała. Wydarzenie zaplanowano na środę, 19 grudnia, na godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

Przypominamy, że wesprzeć Michała można także bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem serwisu Zrzutka.pl

 

 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.