Janki Park stanie się w krainą moli książkowych

Janki

Świętowanie Dnia Dziecka trwa! 3 czerwca Janki Park szykuje dla najmłodszych moc wrażeń i gwarantuje wspaniałą zabawę. Wszyscy będą mogli przenieść się do krainy moli książkowych.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Nie ma nic piękniejszego niż radość najmłodszych. A w ostatnich dniach nasze pociechy powinny być w wyśmienitych nastrojach. Wszystko za sprawą Dnia Dziecka. Co prawda, 1 czerwca już za nami, ale świętowanie trwa w najlepsze. Rodzice obdarowali swoje pociechy licznymi prezentami, a w regionie odbywa się wiele interesujących imprez. 

Ciekawą propozycję przygotował Janki Park. Najmłodsi przeniosą się do krainy moli książkowych. Jednocześnie będą się bawić i uczyć tworząc ciekawe historie oraz kreować bohaterów. Nie da się ukryć, że najmłodsi mają głowę pełną pomysłów, są ciekawi świata i na każdym kroku chcą go odkrywać. Ich bogata fantazja zakończy się przygotowaniem dedykowanej książki. Na Placu Szwedzkim 3 dzieci będą tworzyć własne historie, w których przypadnie im rola głównych bohaterów! W specjalnie zaaranżowanym atelier najmłodsi przejdą sesję fotograficzną. Materiał będzie stanowił ilustracje do ich książki.

Ale to nie wszystko! W godzinach 12.00-18.00 na terenie Janki Park na dzieci będą czekały gry i zabawy. Najmłodsi poczują się jak twórcy, gdyż staną przed zadaniem wykonania m.in. bajkowej kukiełki. 

Nie zabraknie nagród. Wystarczy zrobić zakupy na kwotę 50 zł i udać się z paragonem do książkowego kącika. Tam będzie można odebrać upominek.

Z kolei sobota (3 czerwca) to ostatni dzień budowlanej zabawy w Centrum Janki. Najmłodsi będą mogli bawić się w wielkiej piaskownicy, zobaczyć maszyny budowlane w wersji mini i wziąć udział w zajęciach z betonowania. Początek zabawy o 11.00.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.