ITechDays 2017. Znamy nazwiska prelegentów!

Region

Temperatura oczekiwania na czerwcową konferencję ITechDays 2017 w Nadarzynie rośnie! Prezentujemy nazwiska osób, które przez dwa dni będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

ITechDays 2017 skupi ekspertów z dziedziny informatyki, programowania i wykorzystania nowoczesnych technologii w biznesie. Przed uczestnikami wystąpią: Kamil Bączyk, Krzysztof Bińkowski, Michał Cherek, Łukasz Falaciński, Mariusz Ferdyn, Łukasz Grala, Michał Jędrzejczak, Łukasz Kałużny, Mariusz Kędziora, Marcin Klimowski, Robert Kociemba, Marek Krupa, Bartłomiej Machnik, Justyna Mtuszak-Leśny, Błażej Miśkiewicz, Jerzy Mrugała, Marek Nadstawny, Marcin Ostrowski, Piotr Pawlik, Dariusz Porowski, Marek Pyka, Artur Rudnicki, Łukasz Rutkowski, Mariusz Rybusiński, Bartłomiej Stępień, Alicja Waczyńska, Łukasz Zajączkowski, Nataniel Zieliński.

– Z gronem prelegentów konferencji ITechDays 2017 wiąże się pewna liczba. To 407. Stanowi ona sumę liter w imionach i nazwiskach naszych mówców. Patrząc na ich portfolio nie mamy wątpliwości, że wybraliśmy najlepszych. Posiadają ogromne doświadczenie praktyczne, którego najciekawsze fragmenty potrafią w wyjątkowy sposób zaprezentować. Pozostaje mi zachęcić do zapoznania się ze wszystkimi sylwetakmi na stronie www.ITechDays.pl oraz śledzenia aktualności na facebookowej stronie wydarzenia – mówi Paweł Pławiak, organizator konrefencji.

Do udziału w konferencji gorąco zaprasza Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) oraz partnerzy strategiczni: CBSG, Comparex, home.pl, Kingstone, Onex Group, Qnap, Microsoft, Seagate, Veeam, esb Adwokaci i Radcowie Prawni, 3M, AB S.A. i Cloudware Polska. W trakcie wydarzenia będą prezentowane sesje w zakresie: Windows Server 2016, Windows 10, Office 365, Microsoft Azure, System Center,   SharePoint Server, Exchange Server, Skype for Business, PowerShell, Dev/Ops oraz bezpieczeństwo i ochrona danych w środowiskach Microsoft.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczna jest wcześniejsza rejestracja. O tym, kiedy dokładnie ruszą zapisy, poinformujemy wkrótce!

ITechDays 2017 odbędzie się w dniach 1-2 czerwca w największym centrum konferencyjno-kongresowym w Europie Środkowej PTAK Warsaw Expo. Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są na itechdays.pl oraz na facebookowym profilu imprezy.

Konferencji towarzyszyć będą Good Game Expo i Comic Con. Uczestnicy otrzymają bezpłatne wejściówki na część targową tych imprez.

Patronem medialnym ITechDays 2017 są portale WPR24.pl i WPRPIASECZNO.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.