ITechDays 2017, czyli sukces

Region

Przez dwa dni w centrum Expo w Nadarzynie eksperci z dziedziny informatyki, programowania i wykorzystywania nowoczesnych technologii w biznesie dzielili się swoim doświadczeniem z uczestnikami konferencji ITechDays.

1 i 2 czerwca upłynęły w Nadarzynie pod znakiem burzy najtęższych mózgów ze świata IT. W konferencji wzięli udział uznani specjaliści, trenerzy, konsultanci. – Zapraszając prelegentów kierowaliśmy się ich bogatym doświadczeniem praktycznym potwierdzonym wieloma certyfikatami zawodowymi. Cieszymy się, że propozycję wystąpienia na ITechDays 2017 przyjęli bez wahania zapewniając jednocześnie, że sesje będą wyłącznie techniczne poparte wieloma przykładami. I nie zawiedli – mówi Paweł Pławiak, organizator konferencji.

W czwartek i piątek na uczestników czekały trzy różne bloki techniczne, w przerwach pomiędzy nimi znalazł się czas na wymianę wrażeń i uwag, a także na zwiedzanie części targowej Good Game Expo i Comic Con. – Konferencję najlepiej podsumowują słowa samych uczestników, bardzo zadowolonych z tego, co zobaczyli i co usłyszeli. Mamy sukces – zaznacza Paweł Pławiak.

ITechDays 2017 zorganizowała Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW). Partnerzy strategiczni: 3M, AB S.A., CBSG Polska, Cloudware, CodeTwo, Comparex, esb Adwokaci i Radcowie Prawni, home.pl, Kingstone, Microsoft, MineMaster, Onex Group, QNAP, Promise, Seagate, Veeam. W trakcie wydarzenia prezentowane były sesje w zakresie: Windows Server 2016, Windows 10, Office 365, Microsoft Azure, System Center,  SharePoint Server, Exchange Server, Skype for Business, PowerShell, Dev/Ops oraz bezpieczeństwa i ochrony danych w środowiskach Microsoft.

Patronat medialny imprezy: „Gazeta WPR”, portale WPR24.pl i WPRPIASECZNO.PL.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.