ITech Days w czerwcu w Nadarzynie

Region

Zaczynamy wielkie odliczanie do konferencji ITechDays 2017 w Nadarzynie, która skupi ekspertów z dziedziny informatyki, programowania i wykorzystania nowoczesnych technologii w biznesie.

Do udziału w konferencji gorąco zaprasza Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) oraz partnerzy strategiczni: CBSG, Comparex, home.pl, Kingstone, Onex Group, Qnap, Microsoft, Seagate, Veeam, esb Adwokaci i Radcowie Prawni, 3M, AB S.A. i Cloudware Polska. W trakcie wydarzenia będą prezentowane sesje w zakresie: Windows Server 2016, Windows 10, Office 365, Microsoft Azure, System Center,  SharePoint Server, Exchange Server, Skype for Business, PowerShell, Dev/Ops oraz bezpieczeństwo i ochrona danych w środowiskach Microsoft.

Dlaczego warto wziąć w niej udział? – Udało nam się zgromadzić znakomite grono prelegentów, a konferencja już cieszy się dużym zainteresowaniem, choć jeszcze nie rozpoczęliśmy rejestracji. To będzie naprawdę ważne wydarzenie – mówi Paweł Pławiak, organizator ITechDays 2017.

ITechDays 2017 odbędzie się w dniach 1-2 czerwca w największym centrum konferencyjno-kongresowym w Europie Środkowej PTAK Warsaw Expo. Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są na itechdays.pl oraz na facebookowym profilu imprezy.

Konferencji towarzyszyć będą Good Game Expo i Comic Con. Uczestnicy otrzymają bezpłatne wejściówki na część targową tych imprez.

Patronem medialnym ITechDays 2017 są portale WPR24.pl i WPRPIASECZNO.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.