ITAKA i Rainbow Tour dołączyły do Nowej Stacji

Pruszków

Kolejne firmy nawiązują współpracę z nowoczesną galerią jaka ma powstać w Pruszkowie. Dwaj liderzy branży turystycznej – ITAKA i Rainbow Tour – zasilą mury Nowej Stacji, która na mapie miasta pojawi się pod koniec 2017 r.

Obydwa biura znajdą się w dwóch lokalach, każdy o powierzchni 35 mkw. Zostaną umiejscowione na parterze galerii tuż przy supermarkecie Carrefour.

– To dla nas bardzo ważne, aby Nowa Stacja stała się miejscem gromadzącym najlepszych w swoich branżach, a tacy bez wątpienia są ITAKA i Rainbow Tours. Dzięki temu galeria zapewni najlepszą na zakupowej mapie Pruszkowa ofertę nie tylko modową, ale także spożywczą, turystyczną i rozrywkową. Zapewniam, że kolejni najemcy, których nazwy podamy już niebawem będą potwierdzeniem naszej strategii – mówi Maciej Krzewiński z zarządu ECC Real Estate.

Generalnym wykonawcą Nowej Stacji została firma Karmar S.A. W ciągu 25-letnie doświadczenia wybudowała 10 centrów handlowych, w tym warszawskich: Wola Parku i Arkadii. Cały budynek zostanie osadzony na powierzchni 27 tys. mkw. Nowa Stacja ma być pierwszym nowoczesnym centrum handlowym, gdzie znajdzie się miejsce dla 120 znanych sklepów, siedmiosalowy multipleks kinowy, sezonowe lodowisko, szkoły tańca, kluby fitness i wiele więcej.

Do tej pory dowiedzieliśmy się, że w galerii znajdą się takie marki jak: Carrefour, RTV Euro AGD czy H&M. Oddanie galerii do użytku planowane jest na 2017 r.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.