Ireneusz Krosny wystąpi w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Wychodzi na scenę, nic nie mówi, a i tak rozbawia publiczność do łez. Ireneusz Krosny jest mistrzem pantomimy. 11 kwietnia artysta wystąpi w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Krosnego zna i uwielbia cała Polska. Artysta wychodząc na scenę budzi w widzach ogromne zaciekawienie. Wszyscy zastanawiają się, czym tym razem zaskoczy ich mistrz pantomimy. Jedno jest pewne, nie rozczarują się, bo mają do czynienia z profesjonalistą. Każdy ruch Krosnego jest przemyślany i zrozumiały dla publiczności. Oglądanie artysty na scenie to prawdziwa przyjemność. 

Pantomima to jego drugie imię. Jej naukę Krosny rozpoczął w wieku 14 lat, a zawodową działalność rozpoczął dziesięć lat później, w 1992 roku, projektem „Teatr Jednego Mima”. Po upływie zaledwie trzech lat wywalczył trzy Grand Prix Polski, z czasem dołożył kolejne. Sięgał po liczne laury na krajowych festiwalach. Prowadził również warsztaty pantomimiczne w szkołach teatralnych w Krakowie i Wilnie. Krosny jest znany nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Występował na scenach Europy, a także w Kanadzie i USA.

11 kwietnia Krosny zaprezentuje się na scenie grodziskiego Centrum Kultury. Artysta przedstawi program „Mowa ciała”, który gwarantuje dobrą zabawę oraz poznanie własnego ciała. Krosny przygotował nowe scenki pantomimiczne jak zawsze interesujące i dowcipne. Program pozwala dowiedzieć się również, co mówi nasze ciało w codziennym życiu i jak to możliwe, że mim potrafi chodzić w miejscu.

Bilety można nabyć w cenie 35 zł, w dniu występu będą droższe o 10 zł. 11 kwietnia o godzinie 19.30 Ireneusz Krosny zadba o to, aby mieszkańcy Grodziska i okolic nie nudzili się. Zapowiada się wesoły wieczór w Centrum Kultury.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.