Informator kulturalny

Region

Nie macie planów na weekend? Sprawdźcie nasz informator! Być może znajdziecie coś dla siebie.

BRWINÓW
Święto Pieczonego Ziemniaka
Towarzystwo Przyjaciół Brwinowa zaprasza do Dworku Zagroda na coroczne Święto Pieczonego Ziemniaka. Tradycyjnie nie zabraknie również konkursu na Najlepszą Szarlotkę.
Start: 8 października, godz. 15.00
Miejsce: Dworek Zagroda

GRODZISK MAZ.
Koncert i pokaz multimedialny
Willa Radogoszcz zaprasza na koncert Maćko Korby wzbogacony o pokaz multimedialny przygotowany przez Krzysztofa „Cinemanual” Owczarka.
Start: 8 października, godz. 18.00
Miejsce: Willa Radogoszcz.

Szelmostwa Lisa Witalisa
Teatr Kulturka zaprasza małych mieszkańców Grodziska na spektakl teatralny na podstawie bajki Jana Brzechwy „Szelmostwa Lisa Witalisa”. To zabawna i pouczająca historia o grupie zwierząt zapatrzonych w rudego sąsiada… Bilety 10 zł.
Start: 9 października, godz. 12.30
Miejsce: Centrum Kultury

MILANÓWEK
Krystyna Janda odwiedzi Milanówek
Na spotkanie z aktorką zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna. Krystyna Janda opowie o swojej najnowszej książce „Pani zyskuje przy bliższym poznaniu”.
Start: 9 października, godz. 16.00
Miejsce: MBP

NADARZYN
Gitarowe wariacje
Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprasza na koncert w ramach cyklu „Koncert dla dużych i małych”. Na scenie NOK-u wystąpi trio gitarowe w składzie Stefan Narojek, Piotr Malicki i Bogusław Poniatowski. Podczas koncertu wykonane zostaną kompozycje prezentujące wszechstronne możliwości gitary – klasycznej, elektrycznej, basowej i jazzowej.
Start: 9 października, godz. 16.00
Miejsce: NOK

Zagra „Księżyc”
Psychodelic-ethnic-minimal – tak oficjalnie określa jest muzyka tworzona przez grupę „Księżyc”. Jeśli chcecie usłyszeć muzyków na żywo koniecznie wybierzcie się do Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury!
Start: 8 października, godz. 19.00
Miejsce: NOK

PRUSZKÓW
Koncert Katarzyny Żak
Humor, nostalgia, marzenia i radość życia to słowa, którymi w skrócie można opisać koncert aktorki Katarzyny Żak, która w swoim dorobku ma solową płytę „Młynarski-Jazz” Jeśli chcecie usłyszeć artystkę to koniecznie wybierzcie się do „Kamyka” .
Start: 9 października, godz. 16.00
Miejsce: MOK Kamyk

Chór Filharmonii Narodowej
W Pruszkowie usłyszymy Chór Filharmonii Narodowej. Koncert odbędzie się w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP. W repertuarze usłyszymy m.in.: „Ave verum corpus”, „Alleluja” z oratorium „Mesjasz” oraz „Va, pensiero” z opery „Nabucco”.
Start: 9 października, godz. 19.00

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.